Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/podlasie/domains/podlasie.pila.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6131 APEL Przewodniczącego Rady Osiedla Podlasie w Pile | Pila Podlasie

Apeluję do mieszkańców Osiedla Podlasie o liczny udział w wyborach do Rady Osiedla Podlasie oraz Zarządu Osiedla Podlasie, które odbędą się w dniu 05 września ( NIEDZIELA ) 2021r. Zgodnie z zarządzeniem nr 1200/209/21 Prezydenta Miasta Piła z dnia 22 czerwca 2021w sprawie wyborów na VIII kadencję do Rady Osiedla Podlasie, do Zarządu Osiedla Podlasie oraz Przewodniczącego Zarządu Osiedla Podlasie.

Zwracam się do osób z naszego osiedla o zgłaszanie swoich kandydatur do społecznej pracy na rzecz mieszkańców naszej małej społeczności zgodnie z mottem Rady Osiedla Podlasie

,,By ludziom żyło się lepiej, wygodnie i bezpiecznie’’.

Lecz nie wszyscy członkowie Rada Osiedla Podlasie mimo pandemii nie przerwali swej działalności. Załatwiono wiele spraw związanych bezpieczeństwem i wyglądem osiedla, najważniejszą było złożenie przez Przewodniczących Rady i Zarządu Osiedla sprzeciwu w sprawie budowy fabryki mas bitumicznych na ulicy Wawelskiej . Zakład ten produkował by ok 150 ton masy bitumicznej ( asfaltu ) na godzinę i miał być opalany pyłem węglowym co zagrażało katastrofą ekologiczną w promieniu ok 7 km stwarzając zagrożenie dla życia i zdrowia naszych mieszkańców.

Szanowni mieszkańcy przekazuję Wam do wiadomości Zarządzenia Pana Prezydenta wraz z drukami Zgłoszenia Kandydatów do Rady Osiedla Podlasie, do Zarządu Osiedla Podlasie, oraz na Przewodniczącego Zarządu Osiedla Podlasie. Informacje i dokumenty można uzyskać na stronie internetowej Rady Osiedla Podlasie oraz pod numerem telefonu Przewodniczącego Rady 697 997 474.

Przewodniczący Rady Osiedla Podlasie Zenon Józef Schulz